Obchodní podmínky

Odeslání objednávky

Dokončením a odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí. Potvrzením objednávky ze strany prodávajícího vzniká kupní smlouva mezi prodávajícím a kupujícím (spotřebitelem). Potvrzení objednávky vám je doručeno na vámi zvolenou e-mailovou adresu. Pokud si přejete potvrzenou objednávku změnit je nutné bezodkladně kontaktovat prodávajícího a domluvit stornování objednávky a vytvořit objednávku novou.

Reklamace

Zboží lze reklamovat dle stávajících platných právních norem. Na veškeré zboží poskytujeme záruku po dobu jeho trvanlivosti - expirace. Kupující je povinen zboží bez zbytečných odkladů prohlédnout a zkontrolovat. Pokud je zásilka poničena, doporučujeme zásilku nepřebírat a neprodleně nás kontakovat. V případě zjištění závad je kupující povinen tyto oznámit neprodleně e-mailem, písemně prodávajícímu.

Ochrana osobních údajů:

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje, které mu kupující předá, budou použity pouze k uskutečnění plnění objednávky s kupujícím. V žádném případě nebudou zveřejněny ani poskytovány třetím osobám. Výjimku mohou tvořit situace související s distribucí či platebním stykem ohledně objednaného zboží. Osobní údaje jsou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány prodávajícím v souladu s platnými zákony.

Odstoupení od kupní smlouvy:

Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Uvedená lhůta je určena k tomu, aby se kupující v přiměřeném rozsahu seznámil s povahou, vlastnostmi a funkčností zboží. Kupující je oprávněn od smlouvy odstoupit i kdykoliv před dodáním zboží. Odstoupení od smlouvy kupující prodávajícímu zašle nebo předá ve 14denní lhůtě. Kupující nemusí uvádět důvod, pro který od smlouvy odstupuje.

Možnosti dopravy

Na všechny objednávky v rámci České Republiky, Slovenska je doprava zdarma. Pro ostatní země nás prosím kontaktujte ohledně ceny za dopravu. Expresní balíková přeprava zajišťuje doručení do 24 hodin po celé ČR a SR.

Možnosti platby

K platbě za Vaši objednávku můžete využít následující způsoby: Dobírka - Platba řidiči při převzetí zboží, dopravní společnosti umožňují platby kartou přímo u řidiče. Bankovní převod - pokyny Vám budou sděleny v potvrzení objednávky.

Jak nás kontaktovat

Pokud nerozumíte nějaké z výše uvedených smluvních podmínek nebo pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky,
prosím napiště nám, navštivte http://gigarelin-rx.com/kontakt  rádi Vám poskytneme veškeré potřebné informace.

POZOR NA FAKE GIGARELIN RX 2.0 !!!

Důrazně varujeme před padělky jako například Gigarelin rX 2.0 od EUROLABS! Jedná se o VYMYŠLENOU ZNAČKU, NEJEDNÁ SE O PRAVÝ GIGARELIN !!! Podvodnící tvrdí že je Gigarelin 2.0 o 37% učinnější a po všech stránkách vylepšený + 30 tablet bonus a podobně, aby vás nalákali. Tato skupina podvodníků rovněž výrábí padělek Gigarelinu pod značkou Genesis Biology. Číst více

fake-scam-fraud-gigarelin-2-0-eurolabs

Podvodné e-shopy:

https://www.peptidy-ghrp6.net/peptidy-tabletove-produkty-sarms-info/Gigarelin-rX.html - FAKE EUROLABS GIGARELIN RX - SCAM, FRAUD
www peptidy-ghrp6.net
http://eurolabs-peptidy.net/peptidy/tabletove/gigarelin-rx - FAKE EUROLABS GIGARELIN RX - SCAM, FRAUD
www.eurolabs-peptidy.net
https://www.eurolabs-peptidy.com/Gigarelin-rX - FAKE EUROLABS GIGARELIN RX - SCAM, FRAUD
www.eurolabs-peptidy.com
https://steroids-2016.com/en/home/378-gigarelin-rx-genesis-biology.html - FAKE EUROLABS GIGARELIN RX - SCAM, FRAUD
www.steroids-2016.com
http://steroids-alternatives.space/en/tablet-products/53-gigarelin-rx.html - FAKE GENESIS BIOLOGY GIGARELIN RX - SCAM, FRAUD
www.steroids-alternatives.space
https://peptides-ghrp6.com/Gigarelin-rx.html - FAKE EUROLABS GIGARELIN RX - SCAM, FRAUD
www.peptides-ghrp6.com
https://original-peptide.com/en/home/33-gigarelin-rx-600-mg-genesis-biology.html - FAKE EUROLABS GIGARELIN RX - SCAM, FRAUD
www.original-peptide.com
https://anabolic-pharma.org/en/home/3694-gigarelin-rx-genesis-biology.html - FAKE EUROLABS GIGARELIN RX - SCAM, FRAUD
www.anabolic-pharma.org
https://buylegitsteroids.com/en/home/267-gigarelin-rx-genesis-biology.html - FAKE EUROLABS GIGARELIN RX - SCAM, FRAUD
www.buylegitsteroids.com

AKČNÍ NABÍDKA

Gigarelin rX 1 balení

1x Gigarelin rX 600 mg 90 tablet + navíc jako dárek 1x Melatonin 3 mg 90 tablet

gigarelin-rx-rustovy-hormon-hgh-igf-1

Gigarelin rX 2 balení

2x Gigarelin rX 600 mg 90 tablet + navíc jako dárek 2x Melatonin 3 mg 90 tablet

gigarelin-rx-rustovy-hormon-hgh-igf-1

Gigarelin rX 3 balení

3x Gigarelin rX 600 mg 90 tablet + navíc jako dárek 3x Melatonin 3 mg 90 tablet

gigarelin-rx-rustovy-hormon-hgh-igf-1